New Balance 996 – słynna kolekcja butów dostępna również w Polsce

new balance 996 beżFirma New Balance nie jest może tak powszechnie znana, jak topowi producenci obuwia sportowego, ale niewątpliwie należy do światowej czołówki. Ta amerykańska firma, która istnieje ponad sto lat, znana jest głównie z produkcji charakterystycznego obuwia sportowego. Styl marki jest na tyle oryginalny, że trudno pomylić te buty z innymi stojącymi na sklepowej półce.

New Balance – obuwie inne, niż wszystkie

To, co odróżnia buty New Balance od innych to przede wszystkim charakterystyczny krój. Podeszwa sneakersów firmy New Balance stała się już jej znakiem rozpoznawczym. Równie charakterystyczna jest litera N będąca logo firmy. Firma ma swojej ofercie wiele słynnych już na całym świecie kolekcji. Jedną z nich jest kolekcja New Balance 996, gdyż właśnie w ten sposób firma oznacza kolejne serie obuwia, nadając im numerację, zamiast nazw własnych. Polscy miłośnicy butów New Balance również mogą bez problemu kupić buty tej firmy, w tym także kolekcję 996.

Buty New Balance 996 – charakterystyczne i oryginalne

Kolekcje butów firmy New Balance, w tym także 996, są dostępne przez wiele sezonów. Co roku firma wypuszcza nowe modele zgodne z panującymi akurat trendami. W przypadku serii 996 New Balance oferuje zarówno buty dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Można nawet kupić maleńkie buty dla niemowląt. Kolekcja 996 obejmuje wiele modeli, różniących się kolorem, krojem czy wykończeniem. Dzięki temu każdy klient, niezależnie od swoich preferencji, może znaleźć coś dla siebie.
Brak komentarzy


You can leave the first : )