Jakie dresy adidas wybrać?

Wybór dresów sportowych adidas jest bardzo prostym zadaniem pod warunkiem, że zwróci się uwagę na dwa najważniejsze czynniki. Pierwszym z nich jest oczywiście odpowiedni rozmiar, a drugi to materiał wykonania. Jeżeli chodzi o design, to jest to tak naprawdę bardzo subiektywny wybór. Oferta na półkach sklepowych jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Jaki rozmiar wybrać?

Dresy adidas to typowo sportowe spodnie, dlatego też powinny być one luźne. Unikać należy dopasowanych spodni, ponieważ są one po prostu niewygodne. Pamiętać należy także i o tym, że dresy nie powinny wisieć na sylwetce. Warto poszukać idealnego kompromisu pomiędzy dobrym wyglądem a luzem.

Na jaki materiał postawić?

Jeżeli chodzi o materiał w z którego wykonane są dresy adidas to wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Na półkach sklepowych można znaleźć nie tylko bawełniane spodnie, ale również modele z poliestru. Większość sprzedawców oferuje jednak dresy bawełniane, które zawierają dodatki elastanu i poliamidu. Nowością na rynku są welurowe dresy, które są bardzo miękkie i co najważniejsze dość ciepłe. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które potrzebują porządnych dresów na jesień albo zimę.

Bawełniane dresy

Dresy adidas z wysokiej jakości bawełny wyróżniają się miękkością i delikatnością. Pamiętać należy jedynie o tym, że dresy tego typu nie sprawdzą się najlepiej podczas codziennych treningów. Spowodowane jest to oczywiście tym, że bawełna szybko chłonie wilgoć.
Brak komentarzy


You can leave the first : )