Narzutka damska – must have tej wiosny

Wiosna to czas bardzo zmiennej i nieoczywistej pogody. Dlatego też wychodząc z domu, warto zawsze wziąć ze sobą okrycie, które nie tylko sprawdzi się, gdy nagle zmieni się temperatura na zewnątrz ale i jednocześnie będzie dobrze prezentowało się przy każdej stylizacji oraz w każdych okolicznościach. Czy takie uniwersalne okrycie istnieje? Na co warto postawić? Zapraszam poniżej.

narzutka damska stylowa i elegancka
  1. Narzutka damska – zdecydowanie must have
    Narzutka damska to swoiste okrycie damskie, które charakteryzuje się lekkością oraz możliwością dopasowania go do każdego stroju. Narzutka damska musi być niedroga, wykonana z dobrych gatunkowo materiałów, dobrze ochraniać nasze ciało przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz wizualnie świetnie się prezentować. Jak znaleźć idealny model? Zdecydowanie jest co wybierać w sieciówkach, sklepach stacjonarnych, jak i w internecie.
  2. Aktualne trendy
    Programy modowe, czasopisma o modzie oraz blogerki od kilku sezonów stawiają na narzutki damskie. Co do stylu, koloru i kroju panuje tu dość duża dowolność i swoboda. W zależności od figury i sylwetki, panie mogą sobie pozwolić na narzutki bardziej dopasowane i podkreślające figurę, lekkie parki, które skrzętnie ukrywają wszelkie mankamenty, narzutki z modnymi aplikacjami typu cekiny, frędzle, ćwieki itp., oraz narzutki oversize lub te w stylu sportowym. Co ciekawe, każdy z tych wyżej wymienionych modeli świetnie nadaje się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście ze znajomymi – wystarczy tylko odpowiednia stylizacja.Brak komentarzy


You can leave the first : )