Doskonała biała bluzka

Biała bluzka to coś, co po prostu musi znaleźć się w szafie każdej kobiety, bez względu na jej wiek. Ten element garderoby występuje w bardzo wielu różnych modelach, można zatem stawiać na bluzki z długim lub krótkim rękawem, a nawet na bluzeczki na szeleczkach. Każda sprawdzi się na wiele różnych okazji i sytuacji.

Doskonałe białe bluzki damskie

Boho białe bluzki damskie są teraz w praktycznie każdym sklepie. Te modele ozdobione są za pomocą falbanek, haftów, sznurków. W takich bluzeczkach doskonale prezentują się młode kobiety, które zestawiają je na przykład z jeansami. Klasyczne białe koszule to natomiast coś, co jest odpowiednie bez względu na wiek. Warto stawiać na koszule oversize, które nie leżą tak blisko ciała. Obecnie popularnością cieszą się również tuniki, które wyglądają niczym przedłużone białe koszule. Pod marynarki i żakiety warto sprawić sobie natomiast białą bluzeczkę z jedwabiu, na szeleczkach, która jest ozdobiona za pomocą koronki. Takie eleganckie bluzki będą odpowiednie nawet dla tych kobiet, które muszą zakładać do pracy stylizacje zgodne z dress codem.

Biała bluzka bez względu na porę roku

Białe bluzki pasują tak naprawdę na każdą porę roku, Jednak są niekwestionowanymi królowymi szaf wiosną oraz latem. To właśnie wtedy kobiety najczęściej je zakładają, tworząc doskonałe stylizacje.
Białe bluzki świetnie wyglądają do jeansów, szortów, do lnianych krótkich spodenek, spódnic utrzymanych w różnej stylistyce.
Brak komentarzy


You can leave the first : )