Co ubrać zimą?

  • 3 października, 2020
  • Odzież

Jeśli chodzi o kurtki, polskie ulice zalewa fala dość nudnych kolorów typu: czerń, szarość, brąz czy zgniła zieleń. Wzory też nie pojawiają się za często, czasem można zobaczyć gdzieniegdzie delikatną krateczkę albo kropeczki. Można powiedzieć, że jedynym szaleństwem są dodatki typu czapki, szalik – w nich kryje się trochę koloru i szaleństwa. Kurtki jednak schodzą na drugi plan i są tylko tłem. Jak postawić kurtkę na pierwszym planie, tak aby grała główną rolę?

Kurtki zimowe damskie

kurtka zimowa damska

Kurtka zimowa damska jest prawdziwym polem do popisu modowego. Obecnie na rynku istnieje tak wiele krojów, fasonów i kolorów, że można przebierać w nich w nieskończoność. Kurtki sportowe, kurtki puchowe, płaszcze, parki, eleganckie kurtki – możliwości jest bardzo wiele i przy odrobinie wysiłku każdy dopasuje do siebie swoją odpowiednią kurtkę.

Kolor

To oczywiste, że nie wszyscy chcą się rzucać oczy z daleka w jaskrawym kolorze kurtki. Warto jednak przełamać tradycyjne nudne kolory i zastanowić się nad mniej popularnymi. Blady róż, baby blue, beże, karmelowe brązy – to kolory, które nie są jaskrawe i nie „biją” po oczach. Są jednak duże weselsze niż oklepana czerń, granat i szarość.

Wzory

Wzory są kolejnym sposobem na przełamanie zimowej nudny w stylizacji. Kratka, kropki, paski, różnego rodzaju printy mogą sprawić, że czarna czy szara, nudna kurtka nabierze zupełnie innego charakteru. Wzory są na tyle niespotykanym zjawiskiem na polskich ulicach, że wystarczy jedynie mocny akcent koloru czy też mocny, geograficzny wzór.
Brak komentarzy


You can leave the first : )