Bielizna damska komplety – pomysł na świąteczny prezent

Panowie na całym świecie co roku stają przed dylematem, co kupić swojej partnerce na święta, by była zadowolona, by pokazać swoją miłość i podkreślić jej atrakcyjność? Mężczyźni często wybierają biżuterię i nie mylą się – większość kobiet uwielbia poszerzać swoją kolekcję. Dobrym wyborem będzie też zestaw seksownej bielizny. Bielizna damska komplety – pomysł na świąteczny prezent. Co wybrać, jak dobrać rozmiar?

Bielizna damska komplety: czerwony


Kolor czerwony kojarzy się z miłością i namiętnością. Każda kobieta poczuje się w nim niesamowicie zmysłowo. Jest to też kolor świąt. Warto połączyć te skojarzenia i podarować partnerce komplet bielizny w kolorze czerwonym. Komplet składać się może z biustonosza, majtek (stringi bądź figi, zależy to od kobiety – jej partner powinien wiedzieć, który dół preferuje), pasa do pończoch i pończoch (w kolorze cielistym, który będzie najlepiej pasował do czerwieni).

Nie wszystkie panie lubią jednak czerwień. Zestaw biały (kolor, który również kojarzy się z zimą) również będzie dobrym pomysłem. Białej bielizny potrzebuje absolutnie każda kobieta, np. pod jasne ubrania.

Rozmiar


Panowie mogą mieć problem z dobraniem rozmiaru bielizny dla partnerki, gdyż nie znają się na miseczkach czy oznaczeniach. Powinni wykazać się sprytem i, po prostu, sprawdzić, jaki kobieta nosi rozmiar. Warto też wziąć ze sobą paragon – w razie pomyłki rozmiar będzie można wymienić na inny. Warto zapytać w sklepie, czy akceptowane są zwroty i wymiany.
Brak komentarzy


You can leave the first : )