Jak dopasować bokserki do ubioru i sylwetki?

Odpowiednie dopasowanie męskiej bielizny bywa trudnym zadaniem. Fason bokserek musi współgrać z noszonymi spodniami. W innym wypadku, ubrania mogą wywoływać dyskomfort. Bardzo istotne są również walory estetyczne. W odzieży spodniej należy dobrze się czuć. Ma to bowiem duży wpływ na samoocenę. Oprócz wzoru zgodnego z gustem, warto również dopasować rodzaj bielizny do kształtu sylwetki. Jak wybrać bokserki męskie aby były wygodne i dobrze się prezentowały?

Dobór fasonu

Rodzaj noszonej bielizny wpływa na wizualne zachowanie proporcji ciała. W samych bokserkach nie chodzi się często. Jednak każdy na co dzień widuje siebie w bieliźnie. Obraz własnego ciała wpływa na postrzeganie swojej atrakcyjności, co wiąże się z poczuciem pewności siebie. Dlatego podkreślenie pozytywnych walorów budowy swojego ciała i zamaskowanie wad postury jest dobrym pomysłem. W jaki sposób dobierać bokserki, aby spełniały te funkcje? 

Najbardziej uniwersalnym modelem bielizny, pasującym do prawie każdej sylwetki są klasyczne, przylegające do skóry bokserki. Nie poszerzają bioder i nie uwydatniają krągłości. Ich jedyną wadą estetyczną jest to, że mogą wizualnie skracać nogi. Osoby, które pragną tego uniknąć mogą postawić na modele z krótszymi nogawkami. Spotykane są czasem pod nawą trunks, nie chodzi tu jednak o kąpielówki. Mniejsza ilość materiału na nogach nie powoduje ich wizualnego skrócenia. Jest to również dobry fason dla osób o szerszych udach.

Dobrym i uniwersalnym wyborem są również luźne bokserki, które nie przylegają ściśle do ciała. Przede wszystkim są uważane za jedne z najwygodniejszych i najbardziej bezpiecznych dla zdrowia. Poza tym, układają się korzystnie na sylwetkach różnego typu. Polecane są osobom o bardziej zaokrąglonych kształtach. Powinni na nie uważać bardzo szczupli panowie, którzy nie chcą aby ich bielizna wyglądała workowato.

Dopasowanie do odzieży

Rodzaj noszonej bielizny musi również współgrać z typem ubieranych do niej spodni. Luźne bokserki nie będą szczególnie wygodne w połączeniu z obcisłymi nogawkami. Materiał na nogach może się rolować i być widoczny w postaci zgrubień. Dobór bielizny powinien być starannie przemyślany szczególnie w przypadku eleganckich kreacji. Bokserki do garnituru powinny być wykonane z dobrej jakości naturalnego materiału, który nie będzie się elektryzował ani powodował niewygodnego przemieszczania spodni. Najlepiej postawić na standardowe, przylegające bokserki wykonane z bawełny. Powinny być schludne i posiadać wygodną, mocną gumkę. Luźniejszą bieliznę do garnituru zaleca się zakładać tylko w przypadku, kiedy nogawki spodni są wystarczająco szerokie. Lepiej postawić na modele bokserek, których nogawki są zwężane przy końcu. Dzięki temu nie będą ulegały zagnieceniom. 

Kolory i wzory

Wzór bielizny powinien przede wszystkim podobać się osobie, która ją nosi. W sklepach odnaleźć można ogromny wybór bokserek w różnych kolorach i z ciekawymi motywami. Osoby poszukujące produktów dla siebie lub prezentów dla bliskich bez problemu kupią bieliznę, której design nawiązuje do hobby i zainteresowań. Na rynku pojawia się coraz więcej ubrań tworzonych z myślą o wielbicielach określonych dyscyplin sportu lub rodzajów aktywności. Problemu nie stanowi również odnalezienie bielizny dla fanów filmów, gier, książek czy seriali. Jedne z popularniejszych motywów nawiązują do filmów akcji i przygodowych. Wielu producentów tworzy też bokserki z zabawnymi hasłami i obrazkami. W niektórych oficjalnych sytuacjach należy jednak dostosować wygląd bielizny do elegancji ubioru. Do garnituru zaleca się ubierać bokserki w odcieniach czerni, szarości, grafitu, bieli i granatu. Ciekawym pomysłem jest bielizna w kolorze cielistym. Odzież spodnia do eleganckich kreacji może posiadać ciekawy wzór i nawiązywać do zainteresowań. Ważne jednak, aby odpowiednio się prezentowała i nie miała prześmiewczego charakteru. Z garniturem najlepiej zestawiać bokserki dobrej jakości z mocnymi szwami. Warto wybierać produkty sprawdzonych firm posiadających dobre opinie.
Brak komentarzy


You can leave the first : )