Męskie bluzki z długim rękawem solo i w komplecie

Każde pokolenie ma swoje must have w modzie. Opiera się ono kolejnym trendom i krótkotrwałym zmianom, czasem dostosowuje kolorystycznie, ale zawsze obecne jest w damskiej czy męskiej szafie. Od dekady jednym z takich elementów męskiego stroju jest koszulka z długim rękawem, o charakterze mocno sportowym. Ta uniwersalna część garderoby nadaje mężczyźnie młodego wyglądu i kreuje sportową sylwetkę, chociaż, trudno ukryć, jest stosunkowo wymagająca.

Longsleeve męski w każdej szafie

Longsleeve męski otworzył swoją historię jako męska część bielizny robotników fizycznych pracujących na amerykańskich farmach. Ich wygląd i kolorystykę do dzisiaj można zobaczyć w klasycznych westernach. Współczesna koszulka z długim rękawem wykonana jest z dobrej jakości bawełny, posiad okrągły dekolt lokowany pod samą szyję lub dekolt w niewielki szpic. Czasem, zgodnie ze swoim prototypem dekolt zapinany jest na drobne bieliźniane guziczki.

klasyczna koszulka z długim rękawem

Bluzki męskie na każdą pogodę

Bluzki męskie z długim rękawem można nosić na wiele sposobów. Latem do lekkich spodni, również jeansów tworzą kompletną  streetową stylizację. Doskonale prezentują się we wszystkich odcieniach szarości czy kolorach ziemi. Jakość bawełny, z której są uszyte decyduje do jakiej temperatury otoczenia można je dostosować. Szlachetna tkanina bawełniana sprawia, że nawet latem doskonale się je nosi, przynajmniej wieczorową porą.

Koszulka z długim rękawem na zimę

Longsleeve męski to świetny sposób dla miłośników warstwowego ubioru. Koszulka z długim rękawem sprawdzi się jako pierwsza warstwa pod swetrem czy sportową koszulą jeansową. Dzięki niej ubiór otrzymuje lekką sportową aurę przy zachowaniu sportowej elegancji.
Brak komentarzy


You can leave the first : )