Kolor koralowy jest jak na razie dość mało popularny. Szkoda, ponieważ zapowiada się on jako hit sezonu. Barwa koralowa (bądź jej odcienie) doskonale prezentuje się na każdej sylwetce. Niestety, tak charakterystyczny kolor wiąże się również z koniecznością doboru odpowiednich dodatków. Jakich?

Po pierwsze – duże

Barwa koralowa wymaga zastosowania dość dużych dodatków. Dlaczego? Ponieważ te znacznie mniejsze, po prostu się w niej gubią. Jeśli więc decydujecie się na małe kolczyki, niewielką bransoletką bądź szczątkowy wisiorek, będzie to raczej klasyczny strzał w stopę.

Po drugie – buty

Jeśli mamy koralową sukienkę, warto pomyśleć o ciekawym obuwiu. Jako że barwa ta bezpośrednio kojarzy się z wiosną i latem, koniecznie wybierzmy do niej buty w kolorze ecru. Koralowe sukienki damskie w połączeniu z jasnym obuwiem będą wyglądać naprawdę ciekawie i gustownie.

Po trzecie – torebka

Koralowe sukienki damskie wręcz doskonale komponują się ze złotem. Pomyślmy więc o wygodnym, ale też ciekawym dodatku w postaci złotej torebki. Co ważne – nie musi być to od razu bardzo masywna torba. Jako element praktyczno – dekoracyjny doskonale sprawdzą się również znacznie mniejsze modele i wzory. Najistotniejsza jest tu kolorystyka.