Eleganckie buty stanowią uzupełnienie każdej stylizacji. Jeśli do tego są ciepłe i wygodne, podnoszą nasze poczucie komfortu i pewności siebie. Jakie buty łączą te wszystkie cechy naraz? Odpowiedź jest prosta – botki płaskie zamszowe.

Lady in black

Wiemy już, że botki powinny być eleganckie, ciepłe i do tego wygodne. Ale w jaki sposób wybrać odpowiedni kolor? Tym, którzy szukają jednej pary butów na cały jesienno – zimowy sezon, najczęściej wpadają w oko buty w kolorze czarnym. Płaskie botki zamszowe w tej barwie są z pewnością najbardziej uniwersalne i klasyczne. Czarne buty pasują też do wielu stylizacji a wybór modelu wykonanego z zamszu jeszcze bardziej podkreśli szlachetny charakter czerni.

Jaki kolor zamiast czerni?

Jeśli lubimy eksperymentować z kolorem obuwia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast czarnych botków sprawić sobie brązowe, bordowe czy granatowe. Idealnie byłoby mieć przynajmniej dwie pary, każda w innym kolorze. To, na które botki płaskie zamszowe się zdecydujemy powinno być uzależnione od kolorów innych elementów składających się na zawartość naszej szafy na chłodne dni. Jeśli mamy więc płaszcz w brązowo – beżową kratkę, wybierzmy także botki w kolorze czekolady, gdy nosimy granatową czapkę i szalik – dobierzmy botki w tym samym odcieniu. Jeśli zaś kochamy odcienie czerwieni, zakup botków płaskich zamszowych w kolorze burgundzkiego wina będzie strzałem w dziesiątkę!

Kategorie: Obuwie