Trend na t-shirty oversize to nie tylko nowy trend w modzie, ale sposób, aby poczuć się komfortowo i pewnie. Ten styl można znaleźć zarówno w trendach mody męskiej, jak i damskiej. W tym artykule opiszemy, jak na różne sposoby nosić t-shirt oversize, a także podpowiemy, jak wybrać taki, który będzie najlepiej do Ciebie pasował.

Dlaczego krój oversize?

Trend oversize to styl, który istnieje od lat i nadal jest popularny. T-shirty oversize są nie tylko wygodne, ale także świetnym sposobem na pokazanie swojej osobowości. . Trend oversize to styl, który istnieje od lat i nadal jest popularny. T-shirty oversize są nie tylko wygodne, ale także świetnym sposobem na pokazanie swojej osobowości. Noszenie zbyt dużych ubrań może sprawić, że poczujesz się pewnie i wygodnie, a jednocześnie będziesz wyglądać stylowo.

Koszulki oversize można nosić na wiele sposobów. Możesz je nosić jako koszule lub jako sukienki. Możesz je nosić schowane lub wyprostowane, do dżinsów lub do szortów, do legginsów lub do spódnicy. Jest tak wiele opcji!

Jak nosić t shirt oversize?

T-shirty oversize to jeden z najpopularniejszych trendów w modzie tego sezonu. Oto nasze propozycje:

t shirt oversize damski
 1. Załóż dopasowany top pod zbyt obszerną koszulkę.
 2. Podwiń rękawy koszulki i załóż pasek wokół talii, aby stworzyć figurę klepsydry.
 3. Stwórz asymetryczny dół, podwijając bok swojej oversize’owej koszulki i pozwól jej zwisać z jednej strony talii lub bioder, pozostawiając drugą stronę nisko na udzie lub kości biodrowej.

Noszenie koszulki oversize nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Aby dobrze wyglądać, trzeba go nosić we właściwy sposób. Aby to zrobić, musisz przestrzegać kilku zasad.

 • Oversize’owy t-shirt załóż do jeansów lub spodni z wysokim stanem, aby proporcje były bardziej wyrównane
 • Jeśli nosisz koszulkę oversize z szortami, upewnij się, że nie są za krótkie.
 • Załóż pasek do swojej oversize’owej koszulki, jeśli chcesz wyeksponować talię i krągłości!
 • Noś oversizową koszulkę z dżinsami lub szortami, aby uzyskać bardziej swobodny wygląd.
 • Jeśli chcesz założyć bardziej formalny strój, spróbuj założyć koszulkę oversize z ołówkową spódnicą lub spodniami.
 • Jeśli chcesz założyć oversizową koszulkę do dżinsów, połącz ją z obcasami, aby uzyskać elegancki wygląd.

Łączenie oversizowych T-shirtów z dżinsami lub szortami

Koszulka oversize to świetny sposób na ochłodę latem. Można go nosić z dżinsami lub szortami. Najważniejszą rzeczą jest noszenie go z czymś, co dobrze do ciebie pasuje. W tej sekcji przyjrzymy się różnym sposobom noszenia oversize’owych t-shirtów z dżinsami lub szortami.

Zaczniemy od przyjrzenia się, jak nosić oversizową koszulę z dżinsami. To świetny sposób, aby pochwalić się swoim stylem i wykorzystać nowy zakup. Możesz zdecydować się na dopasowany top pod koszulę oversize, a następnie połączyć go z ulubionymi dżinsami. Aby uzyskać bardziej swobodny wygląd, możesz spróbować nosić go z szortami.

Możesz również założyć oversizową koszulkę z szortami, która jest idealna na gorące letnie dni, kiedy chcesz zachować chłód i swobodę. Wybierz spodenki, które nie są zbyt krótkie, a następnie połącz je z sandałami lub tenisówkami, aby wygodnie spędzić dzień na słońcu!

Jak przerobić t shirt na oversize?

t shirt oversize

Istnieje kilka sposobów na przerobienie koszulki w oversize. Możesz użyć nożyczek i odciąć rękawy na ramionach. Możesz również zrobić rozcięcie w szwie bocznym, a następnie wyciągnąć go na zewnątrz.

Jeśli chcesz przerobić koszulkę na t-shirt oversize, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Zmierz długość koszulki od szwu na ramieniu do dołu.
 2. Dodaj pięć centymetrów z przodu i z tyłu, w sumie dziesięć centymetrów.
 3. Odetnij rękawy i upewnij się, że nie są za długie ani za krótkie.
 4. Odetnij rąbek co najmniej pięć centymetrów poniżej pożądanej długości.
 5. Złóż około 2 centymetry materiału z każdej strony i zszyj go ściegiem prostym lub obszyj tak, aby się nie rozplątał.

Przeczytaj także: