Koszulki męskie na co dzień i na szczególne okazje

Koszulki męskie są bardzo uniwersalne, dlatego też można znaleźć wiele wersji na co dzień, jak i również na szczególne okazje. Jeżeli nie wiedzą Państwo na jakie koszulki meskie postawić, to warto zapoznać się z niniejszym artykułem. Producenci co roku zaskakują nowymi kolekcjami koszulek męskich, dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Elegancka koszula

Eleganckie i gładkie koszulki meskie można założyć nie tylko do pracy, ale również na randkę lub przyjęcie okolicznościowe. Każdy szanujący się mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną elegancką koszulkę na szczególną okazję. W obecnym sezonie najmodniejsze są białe, błękitne i bladoróżowe koszulki. Do eleganckich koszulek pasować będą także stylowe krawaty.

Koszulki na co dzień

Jeżeli chodzi o koszulki na co dzień, to warto postawić na klasyczne modele w kratę, które od wielu lat biją rekordy sprzedaży. Godne uwagi są także koszulki z kołnierzykami buttondown albo modele w kropki lub paski. Po bardzo długiej przerwie do mody powracają koszulki w prążki, które pasują praktycznie do wszystkiego.

Sezonowe koszulki męskie

Żaden mężczyzna nie powinien zapominać także o sezonowych koszulkach męskich, które należy dostosować przede wszystkim do panującej za oknem aury. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się mocne i nasycone kolory. W cenie jest przede wszystkim gruba faktura koszul. Dla młodszych mężczyzn pasować będą flanelowe modele, które są bardzo wygodne i ciepłe. Latem warto postawić na koszule z lnu.
Brak komentarzy


You can leave the first : )