Sportowy styl już dawno przestał kojarzyć się z siłownią oraz uprawianiem sportu. Aktualne trendy wyniosły odzież sportową na salony. Nikogo nie dziwi już połączenie legginsów i topu podczas letnich dni, czy dresowych ubrań zimą.

KOSZULKI SPORTOWE- JAKIE WYBRAĆ?

Decydując się na zakup odzieży sportowej powinniśmy wziąć pod uwagę jej trwałość oraz przewiewność. Mieszanki poliestrowe to tkaniny o praktycznie zerowej przewiewności, które nie sprawdzą się w upalny dzień, a także podczas intensywnych ćwiczeń na siłowni.

Egzemplarze bielizny i ubrań wyprodukowane z bawełny oraz wiskozy stanowią świetną alternatywę dla wszechobecnego poliestru. Bawełna charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, oraz nie jest podatna na odkształcenia. Cechy te sprawiają, że jest ona coraz chętniej wybierana podczas zakupów.

DESIGN

Koszulki sportowe to jednak nie tylko materiał, z którego są stworzone. Często dla kupujących ważniejsza jest grafika, lub umieszczony na tkaninie cytat.

Jak w każdym sezonie modne są sportowe koszulki jednolite kolorystycznie, które mogą stanowić ponadczasową bazę w szafie każdego. Na ostatnich pokazach mody powróciło również rzucające się w oczy logo firm produkujących. W przeciwieństwie do wcześniejszych lat nie jest ono wyrazem snobizmu. W dzisiejszych czasach wykorzystywane jest w celach humorystycznych. Posiadając dystans do siebie, warto skorzystać z okazji i zakupić taki typ koszulki sportowej.